Про компанiю

«Термо-пена»

Це команда професійних технологів у галузі будівельної теплофізики, які займаються пошуком та впровадженням на сьогоднішній день.

 Основна спеціалізація нашої компанії – послуги з утеплення пінополіуретаном, методом напилення та заливання будь-яких об'єктів: котеджі, промислові будівлі, склади та ангари, плоскі покрівлі, холодокомбінати тощо.

Захист будівель та споруд різного призначення від несприятливих зовнішніх факторів відіграє важливу роль у забезпеченні їхньої міцності, гарного зовнішнього вигляду та довговічності. В даний час на ринку представлений широкий асортимент нових ізоляційних матеріалів та технологій їх використання. Усі матеріали, які ми використовуємо, відповідають нормам екологічності та безпечні для здоров'я. Є всі необхідні сертифікати.

 У нашому арсеналі передове обладнання високого і низького тиску, і досвідчені оператори з напилення ППУ. Ви отримуєте гарантовано якісно виконані роботи за дуже вигідною ціною.

 Зв'яжіться з нами та ми порекомендуємо оптимальний спосіб вирішення ваших проблем на будь-якому етапі будівництва. Ми працюємо по всій Україні. Виїзд спеціалістів з огляду об'єктів у межах Києва безкоштовний. Вирішувати найскладніші завдання швидко, якісно та за оптимальними цінами – основне завдання компанії.

Послуги
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок