Теплоізоляція пінополіуретаном

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Теплоізоляція пінополіуретаном

Що таке пінополіуретан?


Це ізоляційний матеріал, який складається з двох частин сировини: ізоціанат та поліол. Виготовляють його за допомогою спеціального обладнання, яке дає можливість поєднувати інгредієнти між собою при дотриманні правильної температури та тиску.


Утеплення будинків пінополіуретаном відбувається за допомогою закритих комірок, з цього ми маємо бульбашки газу. Приблизний час висихання займає декілька днів, після чого можна приступати до інших необхідних робіт.


Виконана робота з утепленням пінополіуретан ціна залежатиме від декількох факторів. Насамперед компанії важливо розуміти:

  • Обсяг роботи

  • Встановленні терміни

  • Важкість процесу


Пінополіуретан утеплення має досить великі запаси температури при якій він буде добре себе почувати. В середньому цей діапазон від мінус 60 до плюс 95 градусів. Також не боїться різких перепадів та змін кліматичних умов. 


Утеплення пінополіуретаном ціна доступне кожному клієнту нашого інтернет-магазину. Вартість на послуги каталогу досить приємна та нижча ніж у конкурентів, при цьому пропонуємо високу якість.

Види приміщень для утеплення будинку

Будинок складається з багатьох елементів. Наприклад:

  • Дах

  • Мансарда

  • Стіни

  • Фундамент

Саме від місця буде залежати вартість роботи.


Утеплення мансарди пінополіуретаном ціна розраховується за кількість квадратних метрів, вибір щільності піни, та звертається увага на відкрите чи закрите приміщення. Пропонуємо тільки екологічний матеріал, який безпечний для здоров'я і має всі потрібні сертифікати.


Утеплення стін є найважливішим у приватному будинку чи котеджу, та є необхідним. Так з'являється можливість запобігти появленню плісняви та зберегти тепло взимку у середині приміщення.


Утеплення даху пінополіуретаном відмінно підходить утеплення даху. В сучасному світі, даний варіант один зі швидких методів. Це кращий спосіб зберегти час. Команда професіоналів Termo Pena, здатна виконати роботу за кілька годин 100м².


Утеплення даху ціна приємна, а якість найвищого рівня. Безпосередньо виготовляються матеріал на будівельному майданчику за допомогою необхідного обладнання.


Утеплення даху пінополіуретаном ціна повністю виправдовує якісну роботу бригади. Такий процес дає гарну та комфортну температуру в приміщенні влітку, добре зберігає прохолоду, а взимку навпаки, не пропускає тепло на вулицю.


Сучасне утеплення даху пінополіуретаном відбувається швидко, з максимальним дотриманням правил проведення роботи. Важливо розуміти, що пінополіуретан дихає, а дах під ним знаходиться у повній безпеці. 


Компанія TERMO-PENA пропонує послуги утеплення будинків пінополіуретаном в Україні. Фахівці фірми висококваліфіковані та має достатньо великий досвід. Гарантуємо якісно виконану роботу за приємною вартістю.


Утеплення фасадів ціна в першу чергу залежатиме від квадратури. Його особливість при даній роботі полягає в тому, що він легко лягає на складні та нерівні поверхні, в той час, як інші утеплювачі не мають можливості з цим впоратися.  


Для утеплення фундаменту використовуються товщина 5-6 см. Саме ця ізоляція може забезпечити абсолютний комфорт для замовника. Також він має гарні властивості, які здатні захистити вологи. 


Щоб замовити утеплення пінополіуретаном достатньо звернутися за телефоном на сайті компанії. Менеджери проінформують та дадуть відповідь на всі важливі для вас запитання.

Як відбувається утеплення пінополіуретаном?


Всі розуміють, що без спеціальних умінь та досвіду неможливо зробити правильну та якісну роботу. 

Матеріал потрібно наносити рівномірно, роблячи однорідну та не ідеально рівну поверхню. Товщина напилення пінополіуретану не має бути завжди однакова, допсукається два-три сантиметра. Утеплення ппу це не тільки відеоуроки або розповіді друзів, це надто важлива праця, яка потребує довготривалу практику та знання. Тільки кваліфіковані спеціалісти знають всі тонкощі та деякі хитрощі роботи.


Якщо ви маєте питанням “чим краще утеплити будинок”, то наша відповідь буде одна, якісний та надійний пінополіуретан. Більш детальніше дізнавайтесь в співробітників компанії.


Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок