Тепло-шумо ізоляція пінополіуретаном

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Як відбувається шумоізоляція пінополіуретаном?


Дуже часто можна почути, що ізоляція від шуму таким методом не гарантує належний комфорт. Це все залежить від правильної техніки утеплення, виду обраної піни та уміння ремонтної бригади.


Звукоізоляція пінополіуретаном - це один з найкращих методів, щоб огородити себе від зайвих звуків з вулиці, наприклад: ремонт сусідів, літаки, потяги та багато інших. 


Існує багато методів зробити звукоізоляція дерев'яних перекриттів, але ми рекомендуємо роботи це за допомогою пінополіуретану та ось чому:

 1. Екологічний матеріал

 2. Легкий в роботі

 3. Швидкий процес

 4. Доступна вартість

 5. Довговічний термін використання

 6. Стійкий до різних температур


Навіть при невеликій кількості шару, можливо досягти зниження звуку за допомогою пінополіуретан шумоізоляція. Дана система дає можливість повністю заповнити пустоти та монтажні простори.


Основні властивості шумоізоляція даху будинку полягають в тому, що ппу чудово перешкоджає потраплянню різних шумів, піна має добрий захист від сторонніх звуків всередині або зовні будинку.


Шумоізоляція між першим та другим поверхом не менш важлива ніж ізоляція стін та даху. Даний вид роботи замовляють люди, які сильно полюбляють тишу та спокій, а гучне ходіння по другому поверху або гучне падіння важкого предмета може зіпсувати настрій. 


Послуга шумоізоляція у дерев'яному будинку може бути виконана в будь-який час. Але все ж таки краще робити це на етапі будівництва. Таким чином буде легше дістати важкі місця та швидко зробити роботу. Після завершення утеплення будинків пінополіуретаном, потрібно замаскувати піну. Тому ми все-таки рекомендуємо робити цю процедуру наперед.


Чому варто робити шумоізоляція дерев'яної підлоги? Основна причина полягає в тому, що набридливі звуки по типу вібрацій розповсюджуються по всьому будинку. Такі шуми можуть роздавати любі пристрої, які сильно закріплені на конструкції:

 • Насоси

 • Вентилятори

 • Труби водопроводу та інші

 • Також гучна музика або розмови

Тому шумоізоляція дерев'яних перекриттів має бути обов'язковою. Не варто забувати, що ізоляція нашим методом підходить для людей алергіків. Бо вся продукція компанії Termo-Pena екологічна та має усі сертифікати якості.


Шумоізоляція стін пінополіуретаном має гарні плюси:

 1. Теплоізоляція

 2. Шумоізоляція

 3. Не шкідливий для здоров’я

 4. Має стійкість до цвілі та грибків

 5. Можна покривати різними лаками, фарбами та навіть ламінувати


Навіщо потрібно робити утеплення будинку зсередини?


Якісне утеплення стін всередині будинку збереже необхідне тепло приміщення взимку, а влітку кімнати будуть прохолодними та комфортними. Компанія TERMO-PENA знає як зробити все на відмінно за короткий час та невелику вартість.


Для своєї робити, ми обираємо пінополіуретан утеплення будинку. Працюємо лише з якісними товарами, які мають всі необхідні сертифікати та повністю відповідають стандартам. Піна для утеплення стін ціна розраховується індивідуально під кожного замовника. Співробітники звертають увагу на загальну площу приміщення, складність роботи та тип обраної піни.


Утеплення мансарди пінополіуретаном дає можливість знаходитись під дахом в комфортних умовах. Адже часто буває, що там створюють кімнату, ігрову зону або місце відпочинку. Тому, цей варіант ідеальний для приємної температури приміщення та забезпечить чудову звукоізоляцію.


Рекомендуємо утеплити стелю за допомогою ППУ, та насолоджуватись максимальним комфортом впродовж багатьох років. Утеплення даху ціна досить приємна та повністю виправдовує себе. Висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід у цій справі, здатні зробити роботу на вищому рівні.  


Важливість утеплення стін піною не тільки зберігаю оптимальну температуру, а ще й додатково покращує звукоізоляцію. Наскільки б не були товсті стіни та з якого матеріалу вони зроблені, напилення піною може зробити це ще краще. Звертайтесь в нашу компанію та обирайте послугу утеплення піною ціна якої буде доступна для клієнтів нашого інтернет-магазину.

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок