Заповнення пустот пінополіуретаном

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Послуга заповнення порожнеч від кваліфікованих бригад


Заповнення порожнин у стінах піною являється необхідним етапом при будівництві будинку або ремонту. Якісна робота спеціалістів, може зробити ваше перебування в оселі максимально комфортним.


Процес заповнення пустот пінополіуретаном відбувається в кілька етапів:

 1. Очищення отвору - прибрати треба пил, жир та інше сміття. Використовувати краще порохотяг або щітку

 2. Змочити краї отвору - краще буде відбуватися процес затвердіння

 3. Підготувати ппу до роботи - зробити піну та одягнути спеціальний одяг

 4. Заповнити пустоти - приступити неодмінно до роботи


Плюси заповнення міжстінних порожнин пінополіуретаном:

 • Збереження комфортної температури приміщення

 • Чудова звукоізоляція

 • Попередження появи плісняви та грибка


Для утеплення міжстінних порожнин насамперед потрібні навички роботи. На перший погляд, це досить простий та легкий спосіб, але він потребує особливі правила роботи, які знають тільки досвідченні майстри.  

Головне про утеплення стін


Утеплення будинку за допомогою пінополіуретаном відмінно справляється з поставленою задачею. ППУ запобігає утворенню теплових містиків, крізь які частіше всього тепло проходить назовні.  


Головна ціль конструкцій будинків полягає в захисті від холоду. Тому утеплення пінополіуретаном допоможе заощадити на опаленні будівля приблизно до 50%. Саме пінополіуретан довговічний, ніж інші схожі матеріали. 


Утеплення пінополіуретаном ціна приємна та доступна для всіх клієнтів фірми TERMO-PENA. Компанія готова виконати якісну роботу за невелику вартість, та доставити масу задоволення власникам своєю працею.


Щоб теплоізоляція стін відповідала вашим очікування, рекомендуємо звернути увагу на утеплення стін будинку. Навіть при якісному ремонту та будівництві, неможливо закрити всі щілини та пусті простори, через які тепло буде циркулювати на вулицю. В таких випадках радимо звернутися до професіоналів та зробити довговічне заповнення простору. 


Утеплення поліуретаном ціна компанії TERMO-PENA повністю відповідає відмінній якості. Досвідчені майстри виконують роботу на найвищому рівні та будь-якої складності за невеликий час.


Чому для утеплення будинку пінополіуретаном треба обирати нашу компанію?

 1. Весь матеріал абсолютно екологічний та має необхідні сертифікати якості

 2. Великий вибір ППУ

 3. Максимальне заповнення щілин

 4. Робота згідно з всіма правилами, що гарантує довговічність

 5. Наша піна не тріскається та має безшовний результат


Пінополіуретан ціна залежатиме від деяких факторів, наприклад:

 • Складність роботи

 • Розміри приміщення

 • Вибір піни

Для уточнення вартості варто звернутися за телефон вказаному на сайті компанії.


Утеплення ппу актуальне вже не один рік. З часом лише вдосконалюються його можливості. Люди, які раніше робили даний вид утеплення, вже змогли заощадити на опаленні чималі гроші. Утеплення стін зсередини особливо потрібне для людей, які полюбляють комфорт, адже взимку підтримується комфортна температура тепла, а влітку в будинку зберігається прохолода. Бо якщо зробити утеплення будинку зсередини, то повітря з вулиці не може потрапити до приміщення через порожнини. 


Також утеплення будинку піною чудово підходить для людей, які мають сезонну алергію або на матеріали. Піна повністю екологічна та гіпоалергенна, відповідає всім стандартам і нормам.


Щоб отримати прайс на утеплення будинку піною ціна клієнт може звернутися за телефоном за кнопкою “зворотній дзвінок” або написати на пошту, яка вказана на сторінці сайту.


Утеплення стін піною ціна не може бути занадто високою чи низькою. Адже не все добре те що дорого. Обирайте лише перевіренні компанії та будьте впевнені у якості.

Замовити дзвінок


Форма услуг

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній дзвінок